ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

V ktorom meste sídlite?

Naša budova sa nachádza v areáli VuZ v Bratislave – Nové mesto.

Ako sa k Vám dostaneme?

Viete sa ku nám dostať autobusom, či električkou zo zastávok Pionierska, alebo Riazanská a do areálu vojdete zo začiatku Sliačskej ulice, pri budove s červeným nápisom Sliačska 1. Potom od závory areálu VuZ už len sledujete značenie a šípky Pagoda Studia. Rovnako autom od Sliačskej a pomocou šípiek až k nášmu objektu. 

Máte priestor pre klientov, alebo agentúru?

Máme pre klienta pripravenú zvlášť miestnosť so snack barom a menšou kuchynkou, kde si môžu pohodlne sadnúť a na monitore sledovať celý deň čo sa práve nakrúca.

Máte priestor pre catering?

V našej klientskej miestnosti je menšia kuchynka a vieme tam rozložiť stoly pre rozsiahlejší catering. Tiež máme veľkýjedálenský stôl, kde sa môže štáb pokojne a pohodlne najesť počas páuz.

Máte pripravené zásuvky aj pre ,,veľké lampy"?

Máme v objekte odber 200A a priamo pri rozvádzači pripravené zásuvky 125A, 63A, 32A a 16A pre náročné a profesionálne produkcie. Taktiež klasické 230V zásuvky pre štandardné použitie.

Máte priestor pre výrobu a skladovanie kulís?

Hneď vedľa Film Setu máme miestnosť pre výrobu, nazývame ju Workshop kde môže stavba a scénografia pracovať na kulisách, rekvizitách, či náročnejších kostýmoch. Rovnako do ďalších dní, či dohodobých nakrúcaní môžu byť v tom priestore kulisy uskladnené.

Môžu si Váš priestor objednať aj dohodobé produkcie?

Sme otvorení akejkoľvek spolupráci. Po dohode vieme zabezpečiť náš priestor aj na dlhodobé produkcie, či budú trvať pár dní, mesiacov, alebo aj rok, dva.

Dá sa u Vás nakrúcať aj kontaktný zvuk?

Momentálne neodporučujeme v našom priestore nakrúcať kontaktný zvuk – iba na vlastné riziko. S naším priestorom sa rozvíjame a vylepšujeme ho každým dňom a jedného dňa bude aj celkové odhlučnenie miestností tak, aby sa tam dala nakrúcať akákoľvek zvuková produkcia.
Ale pokým náš priestor nepovýšime na SOUND STAGE, odporúčame u nás nakrúcať hlavne sekvencie bez hovoreného slova.

Máte dostatočne vysoký strop pre svietenie z výšky?

Strop v našom Film Sete je vysoký niečo vyše 6,5m.

Máte do priestoru vstup aj pre osobné vozidlo či motorku?

Áno, do Film setu je priamo cez nadrozmerné dvere vstup aj so štandardnými osobnými vozidlami.

NAPÍŠTE NÁM

Informácie o súboroch cookies | Pravidlá ochrany osobných údajov